Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

Při pronájmech a prodejích bytů se velmi osvědčuje, když k inzerátu připojíme půdorys bytu s popisem výměr místností, správným otevíráním dveří, umístěním stávajícího i možného dalšího vybavení. Tím mají zájemci hned jasno o průchozích nebo neprůchozích pokojích, orientaci oken, využití sousedních místností.

Občas totiž v době, kdy chceme již inzerovat nabídku nemovitosti, tak tam ještě  bydlí stávající nájemníci nebo majitelé  a mají v bytě hodně věcí, nelze proto pořídit pěkné fotky uklizených pokojů, koupelny, kuchyně, které by se líbily novým zájemcům. Pak kombinace fotek vnějších, část vnitřních a půdorys poskytne nejlepší představu dalším uživatelům.

Půdorysy vám (v případě spolupráce na výhradní smlouvu) sami nakreslíme, hodně nám pomůže, když předem připravíte např:

- půdorys bytu při koupi, rekonstrukci nebo starší stavební výkresy se zákresem změn

- velikosti místností v m2 podle kupní smlouvy, z evidenčního listu bytu nebo z prohlášení vlastníka

Do půdorysu můžeme i zakreslit chystané změny - např. novou kuchyňskou linku, jak chcete zadělat nebo naopak udělat nové dveře, nová okna, upravit dispozici, nové podlahy.

        

 

  

 

 

 

 

 

 

OL reality s.r.o.
Stupkova 952/18, Olomouc, 779 00
Mobil: +420 603 541 434
IČ: 041 49 441
eva.lachova@seznam.cz
www.olreality.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek