Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Tady je pár řádků od klientů po dokončení obchodů. (od března  2020 posíláme občas krátké dotazníky)

Zpráva od klienta, se kterým jsme vyřešili - prodej malého garážového stání, pronájem řadového RD a prodej rekreačního objektu:

"Když potřebujete něco složitějšího zdárně uskutečnit, v mém případě to byl opakovaný pronájem RD v Olomouci, prodej jiného RD a další nemovitosti, je ideální mít možnost obratit se na známého nebo kamaráda, který v dané oblasti pracuje a je úspěšný. Víte, že udělá vše aby vám pomohl, nechce váš vztah pokazit, spíše posílit. Svoje znalosti a zkušenosti, které vy nemáte, použije tak, aby splnil, v rámci možností, vaše očekávání. Uslyšíte " jo, to umíme, to já zajistím" i v oblastech mimo běžné realitní služby  kde byste to nečekali. Moje transakce potřebovaly z několika pohledů nestandardní řešení a já jsem před několika roky nikoho takového v Olomouci neznal. Dostal jsem ale doporučení na paní Ing. Evu Lachovou z OL reality a ta mi právě takovýmto způsobem se vším pomohla, za což jí děkuji."  Petr Partsch, 2021

 

Pronájem 1+kk Synkova ulice v Olomouci - r. 2020
od pronajímatelky:

Realitní makléřka Mgr. Magda Randýsková je absolutní profesionál ve své profesi.
Bezproblémové, zodpovědné jednání, flexibilní v čase. Byla a je radost s ní spolupracovat.           PhDr. Ingrid Palaščáková, Ph.D., Praha 

od nájemců:
Naprosto skvělá spolupráce s realitní makléřkou paní Randýskovou při našem zájmu o pronájem bytu. Od úplného začátku, oproti ostatním, jednala profesionálně a připraveně. Pravidelně jsme byli informováni. Rychlá a bezproblémová komunikace, přátelský přístup a odpovědi na veškeré otázky. Za toto jednání ji můžeme jen doporučit.             Děkujeme Jakub Březina a Marie Myšáková

                

 

Takovou pěknou zpětnou vazbu jsem získala náhodou po cca 5 letech od samotné koupě pozemku k výstavbě rodinného domu, to vždy potěší.

Milá paní Randýsková,

v našem dosavadním životě jsme již udělali spoustu transakcí s nemovitostmi, ale koupě tohoto pozemku byla pro náš další společný život zcela výjimečná a proto nezapomenutelná. Dcera si krátce nato našla přítele, brzy se vzali a na pozemku již stihli postavit dům, ve kterém teď druhým rokem společně spokojeně bydlí. Teď ještě dodělávají zahradní úpravy. Myslím, že tento obchod patřil k těm nezapomenutelným i díky Vašemu profesionálnímu zprostředkování, kdy jsme opravdu cítili, že jsme v dobrých rukou, a že zastupujete obě strany vyváženě.

Já se rád vrátím ke člověku, který úspěšně a efektivně zprostředkoval obchod na kterém nám záleželo a se kterým byl kontakt příjemný. A věřte mi, že to byl velký rozdíl, když jsme komunikovali s Vámi a to co jsme zažili pak.

Byli jsme spokojeni jak s rychlostí, tak profesionalitou a také s osobním přístupem (úplně jsem odpadl, když jste si ještě po těch letech vzpomněla, že jsme pozemek kupovali pro dceru) J.

Po investičním období teď u nás sice zavládlo období klidu, ale pokud bychom měli v následujících letech něco řešit, určitě by to bylo s Vámi. A pokud by nějaký obchod realizovali naši známí, rozhodně získají naše doporučení.

Od dnešního dne se stáváte našim osobním realitním makléřem :-).      Ing. Galatík

****

od nájemců nového bytu 2+kk s GS, v Olomouci:

Touto cestou bych chtěl poděkovat společnosti OL Reality za zprostředkování pronájmu, především bych chtěl poděkovat Paní  Evě Lachové za její profesionální přístup. Byt na prohlídce odpovídal přesně jak byl inzerován, Paní Lachová vše vysvětlila a odpověděla na všechny otázky, připravila všechny smlouvy. Při předání bytu znovu vše vysvětlila. Tímto bych chtěl doporučit všem, kteří si přeji profesionální a férový přístup. Byli jsme velice spokojeni. Děkujeme.                                                                                      Jan Juráš  - 04/2020

 

 

od nájemců nového bytu 2+kk s GS: 

Služby OL reality bych ráda doporučila všem, kteří hledají nové bydlení a potrpí si na férový a profesionální přístup makléře. S paní makléřkou Ing. Evou Lachovou jsme byli nadmíru spokojeni, její služby byly opravdu nadstandardní. Byt na prohlídce vypadal stějne jako v inzerátu, který byl velmi pečlivě vypracován a nechyběly v něm žádné informace. Vše nám bylo pečlivě a do detailu vysvětleno, smlouvy byly srozumitelné, veškeré dotazy nám byly okamžitě zodpovězeny a komunikace probíhala na jedničku.  
 
Mockrát děkujeme, z bytečku se každý den těšíme. :)                  Kateřina Vaculíková             04/2020

 

 

od nájemce bytu 2+kk na ul. Rokycanova, Olomouc: (řešila Eva Lachová)

1. Proč jste se rozhodli zavolat právě na náš inzerát bytu k pronájmu? Podle čeho jste se hlavně rozhodovali, na jaký inzerát vlastně zavoláte?

Při hledání bytu jsme měli jasnou přestavu o tom, jaký by měl byt být - 2+1 nebo 2+kk (jedna větší obývací místnost, případně s kuchyňskou částí, druhá místnost menší, na spaní a odpočinek), blízko centra, ale klidná část, slunný (kvůli květinám), nejlépe na jih, s balkonem (pěstování chilli papriček), 2.-3. patro, v pěkném stavu...

Váš inzerát zaujal popisem i fotkami a vlastně jako jeden z mála, ne-li jediný, odpovídal všem výše uvedeným kritériím. Navíc měl spoustu dalších výhod, které jsme ani nečekali, byt je nadstandartní - velká obytná plocha, obrovská terasa, na které se ještě dá grilovat (! ), spousta světla díky velkým oknům včetně žaluzií, stínidla, komora na patře, byt téměř nový, v nádherném stavu a ještě navíc i s lednicí :-) Některé výhody ani nevyužijeme (parkovací místo nebo rekuperační jednotku - to jsme ani nevěděli, že by v bytě mohlo být :-) Věděli jsme, že tento byt musíme vidět, zdál se dokonalý. Proto jsem Vám hned zavolala, přestože už bylo dost pozdě, myslím po šesté večer. Měli jsme obavu, aby nám něco "neuteklo".

2. Jak odpovídal náš inzerát (popis, foto, půdorys) skutečnosti  na prohlídce? Co vás naopak na prohlídce překvapilo a nečekali jste to?

Inzerát odpovídal maximálně fotkám i popisu. Vlastně jsem věděli ještě předtím, než jsme jej viděli, že pokud bude vše tak, jak je uvedeno, byt budeme chtít. Hned na prohlídce jsme se jen ujistili, že je to tak. Překvapení na místě  - botník, lednice, možnost grilování na terase, rekuperace... některé výhody jsme v popisu asi přehlédli :-)

3. Jak hodnotíte celý proces pronájmu – komunikace, naše smlouvy, předání bytu?
 Komunikace s Vámi byla perfektní. Byla jste skvělá od prvního hovoru, kdy jste mě mohla odmítnout, že volám poždě, ale neudělala jste to a věnovala mi čas a informace. Každý další kontakt, Vaše dotazy a zájem o nás, poskytnuté detailní informace ohledně bytu, majitelky a prohlídky mě ujišťovaly o Vaší profesionalistě a důvěryhodnosti. Férové jednání, důkladně propracované smlouvy, kde je myšleno na všechno. Velmi musíme ocenit Vaši vstřícnost ohledně parkovacího místa, které bychom nevyužili, Vaši akčnost, zajištění jiného zájemce a snížení nájemného, předání bytu se všemi náležitostmi  (návody na všechny spotřebiče, instrukce, tipy k užívání bytu, proaktivní upozornění na nedostatky, které jste zanesla do protokolu - mastné skvrny v lince, poškozené dlaždice na terase, požádání majitelky k přepsání jména na zvonku...). Vše super od začátku až do konce. Navíc jste velmi příjemná a přátelská a skvěle se s Vámi povídá! Musíme říct, že spolupráce s Vámi byla bezchybná.
 
4. Jak byste to na mém místě udělali ještě lépe? Co máme vylepšit?     Není co vylepšovat :-)

                        Sandra Sýkorová a Jaroslav Jorda z Olomouce, 03/2020

 
 
 
od kupující bytu 2+1 Wolkerova ulice, Olomouc: (řešila Eva Lachová)

1. Proč jste se rozhodla zavolat právě na náš inzerát bytu? Inzerát jsem našla na webových stránkach a o realitní kanceláři Ol. reality jsem předtím nevěděla.

2. Jak odpovídal náš inzerát (popis, foto, půdorys) skutečnosti  na prohlídce? Inzerát odpovídal skutečnosti 

3. Jak hodnotíte celý proces prodeje ?
- komunikace a spolupráce s finanční poradkyní? Komunikaci s finanční poradkyní p. Dvorskou hodnotím jako výbornou (sice jsme nedosáhly výsledku, na který jsme se zaměřily, ale jako člověk se mi moc líbila).
- naše smlouvy – rezervace, kupní smlouva? Smlouvy v pořádku.
- předání bytu? Předání bytu v pohodě.
- dořešení daní? K dořešení daní budu mít poznámku. Chci za to paní Lachové moc a moc poděkovat. Jednoduše, rychle, děkuji.

4. Co byste to na mém místě udělala ještě lépe? Co mám vylepšit, aby to bylo pro zájemce ještě lepší a snadnější? Nic, jste šíkovná.

                 Mgr. Tetiana Arkhangelska, Ph.D., 01/2020

   
 
 
Vážená paní Magistro,
rád bych vyjádřil spokojenost s Vašimi službami při koupi chaty. Vše probíhalo hladce, korektní jednání, na mé připomínky bylo vždy promptně reagováno a získána odezva od prodávajících. Rezervační, kupní i depozitní smlouvu připravenou Vaší kanceláří jsem předložil k revizi svému právníkovi a nebyly shledány žádné podstatné nedostatky. Byl jsem velmi spokojen s celým průběhem koupě, s Vaší rychlostí a přesností. Takové jednání realitních makléřů není zdaleka obvyklé. Vás i Vaši realitní kancelář budu vřele doporučovat a při event. prodeji či koupi nemovitosti rád využiji Vašich služeb.
 
MUDr. David Vindiš - 02/2020, (obchod řešila Mgr. Magda Randýsková)
         

****

Dobrý den,  v roce 2019 (od konce měsíce dubna) jsem potřeboval prodat byt v osobním vlastnictví 3 + 1 v panelovém domě v ulici V hlinkách. Jelikož jsem neměl vůbec žádné zkušenosti s realizací prodeje nemovitosti, obrátil jsem se po velice kladném doporučení od přítele, na olomouckou realitní kancelář OL Reality, kde se mě ujal pan Jaroslav Bejdák. Musím konstatovat, že s tak opravdu fundovaným a profesionálním přístupem ke klientovi jsem se zatím ještě nesetkal, protože veškeré značně složité jednání spojené s prodejem bytu zvládl vpravdě excelentně. Svou profesionalitou a lidským přístupem hodně pomohl nejen mě , ale i novým majitelům bytu ,jak svou radou, tak i pomocí při vyřizování přepisů na katastru, energetických společnostech a návštěvou právníků.

Závěrem musím proto ještě jednou realitní kancelář OL Reality pochválit a zvláště pana Bejdáka za jeho perfektně odvedenou práci. Budu-li v budoucnu ještě někdy poptávat služby v oblasti realit, obrátím se jen na Ol Reality Olomouc. 😊

S pozdravem a přáním hezkého dne                                  Jaroslav Podešva z Olomouce

***

 

Mgr. Randýskovou jsme s partnerem kontaktovali se zájmem o pronajmutí našeho dvoupokojového bytu v Olomouci. S využitím služeb realitní kanceláře jsme do té doby neměli žádné zkušenosti, ale při výběru firmy, která by nám vzhledem k našemu časovému vytížení s pronájmem pomohla, jsme jednoznačně dali na výborné reference. Jsme rádi, že jsme se nezklamali. Přístup realitní makléřky předčil naše očekávání. Velmi podrobně jsme projednali veškeré podmínky, doporučení, kroky spojené s pronájmem a možná rizika podle typů zájemců. Už po necelém týdnu se podařilo najít nájemníky podle našich představ. Ještě jednou děkujeme za osobní přístup a profesionalitu! -                                                                                                  majitelé bytu na Zeyerově ulici v Olomouci - 09/2019

  

****

napsala nám majitelka bytu 3+kk z Olomouce, ul. Českobratrská:

"Paní Mgr. Magda Randýsková je profesionál na pravém místě, nic nepodcenila, vše prefektně připravené, ochotná a vstřícná. Vybrala, věřím, že skvělé nájemníky, a tímto ji děkuji za velmi rychle a skvěle odvedenou práci."    05/2019

 

 

Dobrý den, paní Lachová,

protože jsme spolupracovali s Vaší společností při prodeji nemovitosti, a protože jsme byli velmi spokojeni s kvalitou, ochotou a obecně nadstandardním přístupem kolegy Jaroslava Bejdáka, chci Vám touto cestou poděkovat, a současně poskytnout zpětnou vazbu.

Vzhledem k tomu, jaký servis pan Bejdák poskytoval, chceme i nadále využívat jeho služeb, a jsme připraveni tyto reference předávat i dalším kolegům a partnerům.

Přeji Vám hezký den a další úspěšný rozvoj Vašeho podnikání                                  Jaromír Dvorský                                     10/2018

***
 
od kupujících:
Paní Lachová, chtěli bych společně s manželem vyjádřit spokojenost s Vaším spolupracovníkem Jaroslavem Bejdákem. V polovině roku 2018 jsme aktivně sledovali inzerci nabídky bytů, určených k prodeji v Olomouci, neboť jsme v té době prodávali náš rodinný dům ve Velké Bystřici a chtěli jsme se vrátit zpět do Olomouce. 
Zaujala nás nabídka inzerovaná přes pana Bejdáka, a to BJ na Tabulovém vrchu. Od počátku našeho jednání jsme oceňovali vstřícný přístup, brzké domluvení prohlídky, termíny, které platily, dochvilnost a profesionální vystupování.
I když koupě BJ, zvlášť z naší strany  nebyla jednoduchá - probíhal paralelně komplikovaný prodej našeho RD, díky součinnosti a vstřícnosti  pana Bejdáka jsme nakonec koupi zrealizovali a od konce roku 2018 jsme již na naše vysněném místě. 
Pokud bychom v budoucnu potřebovali jeho pomoc, rádi se na něj obrátíme. Jeho práce je na vysoké profesionální úrovni a můžeme ho doporučit i našim známým.
 
Ještě jednou děkujeme za Vaše služby                                            Manželé Lenka a Jaroslav Tomšíkovi, 01/2019
 
   
 
prodávající nám poslala dopis:

Vážená paní inženýrko Lachová,

dovolte, abych Vám v závěru našeho obchodního vztahu vyjádřila velké díky za Vaši výbornou práci realitního makléře. Ráda bych povzbudila všehny prodávající nemovitostí, aby se nebáli důvěřovat odborníkům. Při prodeji mé nemovitosti jsem se na základě zkušeností a informací známých v různých částech republiky bála realitky, řeknu - jak čert kříže a 2 roky se o prodej snažila sama. V rámci našeho malého města - neúspěšně. Pak mi pán, který už dobrou zkušenost měl, poradil paní Lachovou. Spolupráce byla radost - fundovanost z bohaté praxe, odborná rada a pomoc, povzbuzení, vždy s úsměvem, v klidu a rychle a hlavně - slušnost, čestnost, přímost. Velmi mě těší skutečnost, že ještě existují firmy, na něž se můžeme s důvěrou a bez obav obrátit.

                                                                                                                                                                                      14.1.2019, p. Hloušková

 to jsem dostala od prodávající po dokončení obchodu, 03/2019

kupující pěkného bytu nám napsala:

Paní Ing. Evu Lachovou můžeme vřele doporučit. Pomáhala nám s koupí bytu a vyřízením jeho následného pronájmu. V oblasti nemovitostí jsme byli naprostými nováčky, ale naše obavy paní Lachová rozptýlila svým profesionálním a optimistickým přistupem, dlouholetými zkušenostmi i technickým know-how. Na naše dotazy odpovídala ochotně a to  i o víkendech a případné nejasnosti či problémy vyřešila ke spokojenosti všech stran. V budoucnu bychom neváhali obrátit se na ni znovu.  Ing. Mgr. Jana Švubová, 08/2018 

                     

 

kupující napsali: Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali paní Lachové za zprostředkování koupě domu. Byli jsme naprosto spokojeni a potěšeni profesionálním, korektním a lidským přístupem paní Lachové. Celý obchod proběhnul přesně tak, jak jsme se domluvili. O všem jsme byli informováni a je vidět, že své práci perfektně rozumí. Jednoznačně můžeme služby této realitní kanceláře doporučit.                                                                                                                                               Součkovi z Olomouce, 03/2018

Hodnocení prodávajícího: Dobrý den, s přípravou prodeje i s vlastním prodejem nemovitosti jsme byli velmi spokojeni, zvláště pak bychom vyzvedli osobní přístup paní makléřky,celý proces prodeje byl profesionálně zvládnut. MUDr. Kocvrlich M. 
 

  

 

Vážený pane Bejdáku,
děkuji Vám za maximální vstřícnost, spolehlivost, serióznost a ochotu při prodeji mého bytu v Olomouci. Děkuji za Váš individuální a lidský přístup. Jsem ráda, že jsem při prodeji nemovitosti potkala právě Vás. Vaše práce je profesionální, nezaznamenala jsem jediný nedostatek. Také jsem byla naprosto spokojena  při vyřizování písemných formalit u paní Lachové. Realitní kancelář OL reality a zvlášť vaši osobu mohu upřímně a vřele doporučit případným zájemcům o služby realitní kanceláře.   
                                                                                                                                            S pozdravem L. Vašíčková, 09/2017

 

Se službami paní  Evy Lachové, realitní makléřky jsme byli nadmíru spokojeni a touto cestou se přidáváme k velké řadě spokojených klientů. Paní Lachová nám zrealizovala prodej staršího rodinného domku v Bělkovicích-Lašťanech, který byl spojen s náročnou agendou vyřizování (rozdělení jednoho pozemku a prodej sousedce, odstranění věcného břemene na dožití).
Nelze než pomyslně smeknout před profesionalitou, svědomitostí a lidským přístupem paní Lachové. Je vidět, že svým jednáním dokáže vnést světlo a řešení do zdánlivě neřešitelných situací. Díky zkušenostem s jinými realitními kancelářemi v poslední době mohu porovnávat a poznamenat, že ostatní realitní makléři by se mohli od ní učit.       
Zdeňka Pollaková,  08/2017

               

07/2017: Závěrečné hodnocení návazného obchodu od klienta, se kterým jsme řešili koupi bytu (z naší nabídky) a současně prodej jejich bytu 3+1 (koupil zájemce o investici) + pronájem jiné rodině.   02 až 06/ 2017

Dotazník: Jak jste byl spokojený/nespokojený s:

1. - inzercí obou bytů, odpovídala skutečnosti? Ano, popisy bytů byly velmi podrobné, nebylo nutné  zjišťovat další  informace. Spokojenost.
   - organizací a prováděním prohlídek? Prohlídky proběhly bez problémů, velmi brzo po žádosti o prohlídku.  Byly  i na naši žádost  opakované.  Náš byt jsme zvládli při 1. termínu prohlídek. Spokojenost
   - zúřadováním dohod o rezervací, vymyšlením postupu navazujících obchodů?  Zde se nejvíce projevily  zkušenosti  makléřky p. Lachové, vše běželo hladce,  vše   bylo  precizně  načasováno  a připraveno. Maximální spokojenost.
   - přípravou smluvní dokumentace u právníka, co vybrala RK? Právník ochotný, bez problémů. Spokojenost. 
   - průběžnou komunikací s RK ? I přes velké množství dotazů, zejména  e- mailů, tak   makléřka p. Lachová  reagovala velmi  rychle,  na vše detailně a někdy i  opětovně odpovídala. Maximální  spokojenost.
   - s předáním bytů?  Bez problémů. Vše proběhlo, jak jsme se předem  domluvili. Spokojenost.
2. Realizoval se prodej vašeho bytu  za cenu, kterou jste si na začátku představovali? Ano, bez problémů, spokojenost. 
Splnily se i další vaše požadavky – prodej movitých věcí, vyřešení závazků vůči SBD, převod internetu, dořešení daní aj? Ano,  vše  proběhlo hladce, spokojenost.
3. Umíte si zpětně představit, jak byste to dělali, kdybyste nevyužili služeb naší RK, tj. dělali sami nebo s jinou RK? Sám bych podobnou akci neřešil. Pokud budu  v budoucnu  řešit  něco podobného opět se obrátím na p. Lachovou. Spokojenost.
4. Co bylo pro vás v obou obchodech nejtěžší? Na začátku jste byl poměrně pesimistický, a to v časové návaznosti, ceně, smlouvách. Vzhledem  ke špatným zkušenostem  s  jinými makléři z jiných  RK,   jsem byl ze začátku  nedůvěřivý.  V celé věci jde o velké peníze a závažná  rozhodnutí.  Když  pak vše běželo hladce a  tak  jak bylo dohodnuto,  nedůvěřa opadla.   Spokojenost. 
5. Máte z obou obchodů (včetně pronájmu další rodině) nakonec dobrý pocit? Ano, pocit mám dobrý.  Jsem až překvapen jak vše vycházelo.  P. Lachovou bych určitě doporučoval.  Jak kvůli maximálně profesionalitě,  zkušenostem,  okamžitým  odpovědím na otázky a také  kvůli  rozumné provizi za svou práci. 
 
Když to  shrnu, tak jsem  až překvapen, jak to vše  hladce proběhlo, strachy byly větší  než nakonec samotná realita.  Přemyšlím, zda byl nějaký slabý bod, ale  na žádný si nevzpomenu, asi nebyl.  Ještě jednou Vám za vše děkujeme.  Přejeme pěkné  léto. Manželé Staňkovi z Olomouce.
         
 

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Evě Lachové za její lidský i profesionální přístup. Měla jsem možnost s ní spolupracovat už ve více (i méně standardních) případech a vždy jsem měla pocit jistoty, že nic neselže, nic nebude podceněno. Naposledy nám paní Eva nám pomohla najít vhodného nájemce a pronajmout nový byt - celou věc řešila s potenciálními zájemci bez naší přítomnosti. Průběžně jsme byli v kontaktu  a nebylo pochyb, že s nabídkou bytu aktivně pracuje.  S manželem jsme byli  vyzváni až na závěr k podpisu pečlivě zpracované nájemní smlouvy. S nájemcem probíhala komunikace  v AJ  a  dosud běží vše hladce, tj. k všestranné spokojenosti. - Tak jako máme své lékaře, dentisty  apod.. my jsme našli i svého makléře :-)

                     Ing. Ivana Marková, 11/2016

 

 

Paní Lachová naší rodině pomáhala s prodejem a navazující koupí nového bytu v Olomouci. Spolupráce s ní byla skvělá. Je to profesionálka na svém místě, v každé minutě přesně ví, co dělá a k tomu nikdy neztrácí tolik potřebný optimismus. Ačkoliv se v průběhu prodeje/koupě vyskytlo několik složitých situací, vždy je elegantně vyřešila k naší spokojenosti. Byla pro nás stoprocentně spolehlivým partnerem v pro nás do té doby neznámém realitním světě.  V budoucnu se na ni kdykoliv znovu rádi obrátíme a její služby s čistým svědomím doporučujeme.

                     Manželé Josef a Marika Svrčkovi, 08/2016

 

Vážená paní Lachová,

chtěl bych Vám jménem naší rodiny poděkovat za zprostředkování prodeje bytu v Olomouci na Ladově ulici a koupě bytu na Praskově ulici. Ve Vaší péči proběhlo vše hladce a k naší spokojenosti a kdybychom někdy potřebovali, rádi se na Vás opět obrátíme!  S přátelským pozdravem

Jaroslav Marx, 06/2016

       
 
 
Na paní Lachovou jsme se obrátili při prodeji bytu v Brně na základě osobního doporučení. Již od počátku bylo zřejmé, že  pozitivní doporučení naprosto odpovídalo skutečnosti. Paní Lachová je velmi profesionální, důvěryhodná, spolehlivá, s velkým přehledem, zkušenostmi a "tahem na branku", přitom velmi srdečná, komunikativní a empatická. Velmi si vážíme toho, že vždy beze zbytku platily všechny psané i nepsané dohody. Měli jsme také plnou důvěru k výběru dalších spolupracujících osob.  S naprosto čistým svědomím rozšíříme řady doporučujících.   Pro nás je do budoucna jasné, že paní Lachová bude vždy první kontaktovanou osobou ve věci řešení jakékoliv naší realitní záležitosti!      manželé Jana a Pavel Hoškovi, Olomouc, 04/2016
 
 ul. Brožíkova, Brno - Lesná
 

Vážená paní Lachová, již několik roků se známe a za tu dobu jsem Vás mohli poznat jako kavárnici i realitní makléřku a ve všech těchto rolích jste obstála se ctí. Po celou dobu trpělivě snášíte naše nadšení a skepse při prohlídkách řady nemovitostí. Několikrát jste zbořila naše vzdušné zámky a pomohla postavit jiné. Posledním projektem byl nákup domu a prodej bytu v Samotiškách. Za necelé tři měsíce, které uplynuly mezi první informací o domě a nastěhováním, jste nás provedla všemi právními a finančními nástrahami. To bychom v tak krátkém čase a při zachování všech sil a zdravého rozumu stihli jen stěží.  Vašemu slovu jsme mohli vždy věřit. Toto zjištění je pro nás vypovídající zprávou o Vašich profesních i lidských kvalitách.     

     prof. Lubomír Spurný,  04/2016

  

 

S realitní makléřkou paní Ing. Evou Lachovou spolupracujeme při kupování a pronájmu našich bytů od roku 2010 a mohu potvrdit vysoce profesionální přístup. Oceňuji především, že veškeré problémy a komplikace, které pronájem bytů přináší, pomůže vždy vyřešit k oboustranné spokojenosti nás i našich nájemníků.

Ing. Alena Nováková – ředitelka tiskárny SERITECH s.r.o., 02/2016

   

 

Paní Lachová,

rád bych Vám touto cestou poděkoval za velmi příjemnou spolupráci. Přiznám se, že pronajímání nemovitosti pro mne bylo novou zkušeností a měl jsem i trochu obavu, zda se podaří do mého nového bytu najít toho správného, slušného nájemníka. Oceňuji především Váš otevřený přístup, kdy jsme už v inzerátu poměrně přesně definovali, koho hledáme a tím jsme okruh potenciálních zájemců velmi zúžili. Přesto se nám do týdne podařilo najít toho, který splňoval mé požadavky. Oceňuji též Vaše cenné rady plynoucí z mnohaletých zkušeností v tomto oboru, mám na mysli nejen práci s realitami, ale také práci s lidmi.                                         Těším na případnou další spolupráci, Petr Stratil, 02/2016,             email:

   

Dobrý den,

chtěla bych se s vámi podělit o velice dobrou zkušenost s RK Ol reality. Paní Lachová je velice zkušená makléřka a já měla problém s prodejem našeho 4-pokojového bytu (hlavně ze strany bývalého manžela). Tento problém, po oslovení paní Lachové, se velice rychle vyřešil a ona svým profesionálním přístupem dokázala během 14 dní najít kupujícího :-) a prodej bytu se naplno rozjel. Tomuto "malému zázraku" jsem já říkala, že mi byli oba (paní Lachová i kupující) seslání samým nebem! Vím, že kdybych někdy v budoucnu potřebovala pomoc a radu v realitách, určitě se na ni a její RK s důvěrou obrátím.

Ing. Danka Buchníčková, 2.2.2015

 

  Nedávno jsem realizoval prodej rodinného domku na Svatém Kopečku prostřednictvím RK OL reality, zastoupené Ing. Evou Lachovou. Ačkoliv byl celý prodej poměrně náročný, s množstvím dodatečných požadavků ze strany kupujících, zprostředkovatel po celou dobu vystupoval a jednal velmi profesionálně. K odpovídající odbornosti přidal i smysl pro individuální a citlivý přístup. Nesetkal jsem se s žádnou záludností, polopravdou nebo dodatečným „překvapením“ v podobě drobného, těžko čitelného textu ve zprostředkovatelské smlouvě. Mohu jen doporučit.       Václav Siska, 3.2.2015

     

Dobrý den,

měla jsem třípokojový byt U Kovárny 30, Olomouc. Byt byl po kompletní rekonstrukci (zděné bytové jádro, kuchyň Gorenje, plastová okna, zasklená lodžie, v celém bytě plovoucí podlahy atd.). Také dům byl v roce 2009 po rekonstrukci (zateplení, nová střecha, nový výtah, videozvonky, rekonstrukce osvětlení na schodišti a odpadů ve sklepě  atd.). Přesto jsem byt přes jistou realitní kancelář nemohla téměř tři měsíce prodat. Dne 1.května 2014 jsem na webu našla reference na ing. Lachovou, které jsem napsala e-mail. Přestože byl svátek, ihned mi odpověděla. Dne 16.5. již podala inzerát a asi do 10 dnů našla kupce. S přístupem ing.Lachové jsem byla velmi spokojená pro její solidní a rychlé jednání.Tímto jí chci ještě jednou poděkovat.

V Olomouci 3.2.2015                                Bc.Marie Rábová, MSc

 

 

Vážení,

prodávali jsme v r. 2013 přes paní Lachovou byt (v Olomouci, 4+1+GS) zrovna v době, kdy nám všichni říkali, že se neprodává, že náš byt je atypický, že to nebude tak jednoduché. Paní Lachová nám řekla, co máme udělat, jak byt nachystat na focení, co máme odklidit, odvézt, nejlépe vyklidit vše, dále co máme opravit, upravit, vymalovat, že na prohlídkách se nemáme účastnit, atd. a opravdu se prodej podařil, a to tak, že jsme dostali za 4 měsíce 3 nabídky od zájemců. Byt nakonec koupili zájemci z první prohlídky, cena byla přesně podle našich představ. Prodávali jsme v r. 2014 další byt 1+1, v dobré lokalitě, blízko centra. Paní Lachová díky svým kontaktům byt ani neinzerovala, ale oslovila své klienty a do měsíce byl byt prodaný a opět za cenu, kterou jsme si představovali. Paní Lachová byla na nás zase náročná, museli jsme nechat opravit kotel, provést všechny možné revize, doložit stohy dokladů, ale věděli jsme, že je to pro prodej opravdu to nejlepší, kdy klient vidí fakta a nic se neskrývá, to se pak prodává samo.

Kupovali jsme dům a požádali paní Lachovou o návštěvu domu a posouzení. Přijela, prošla vše, prohlédla papíry, zašla i na stavební úřad a když řekla, ať dům koupíme, že i cena je vůči domu dobrá, brali jsme jej. Využíváme tento typ poradenství častěji a vždy jsme byli spokojení. Paní Lachová jako stavařka rozumí kvalitě domů, bytů a rovněž svými dlouholetými zkušenostmi s prodejem nemovitostí, cenami a prací s lidmi, je jako realitní makléřka člověk na svém místě.

Ing. Dora Růžičková, Ph.D., 4.2.2015

   

 

S Ing. Evou Lachovou, makléřkou OL REALITY,  spolupracuji již od roku 2007, a to v oblasti koupi a prodeje nemovitostí, pronájmu nemovitostí, ale i vysoce kvalitního a seriózního poradenství a pomoci ohledně  investic do nemovitostí, komunikace se stavebním úřadem a jinými institucemi, včetně řešení daňových aspektů spojených s uvedenou agendou. P. Lachová  obstarala úspěšně nejen  všechny záležitosti v katastrálním území Svatý Kopeček, ale také v rámci Olomouce a Prahy.  Cením si hlavně důkladné a odborné pomoci stavebně technické, kterou jako stavební inženýrka poskytuje, to vše doprovázené  komunikativností a výjimečnou časovou flexibilitou.  JUDr. Eva Burdová,  18.2.2015

 

***

S Ing. Evou Lachovou spolupracuje naše společnost v oblasti pronájmů bytových i nebytových prostor v polyfunčním domě na ul. Kavaléristů č. 8 v Olomouci, již od roku 2010. Musíme velmi kladně ohodnotit její profesionální, ale také lidský a individuální přístup. Spolupráce pro nás byla velice přínosná a také poučná. Jsme vděčni také za předávání zkušeností a rad, které jsou pro naši práci s klienty velmi důležité. Těšíme se na další případnou spolupráci a RK OL REALITY můžeme všem doporučit. (27.2.2015)

     Petra Moravcová | účetní TRNY s.r.o. | Andělská 748/27 | 779 00 OLOMOUC – NOVÉ SADY, p.moravcova@trny.cz

     

 

Realitní kancelář paní Lachové mohu jen doporučit. V minulosti jsem řešila nějaké nemovitosti přes konkurenční kanceláře, ale nikde jsem se nesetkala s tak profesionálním, vstřícným, obětavým a chápavým jednáním. Na její služby jsme se obrátili v podstatě už v zoufalství, protože se nám nedařilo najít zodpovědné nájemníky do našeho olomouckého bytu 2+1, ul. Na Vozovce. S ní vše probíhalo klidně, bez komplikací a stresů a díky její pečlivosti při hledání nájemníků bylo prakticky vyloučeno, že bychom pronajali někomu nesolventnímu. Připravila nám nájemní smlouvu, která vyřešila to, co jsme dříve podcenili, pomohla nám domluvit i stavební úpravy (novou kopelnu) během doby nájmu, připravila vhodný dodatek. A i teď, když už nájemníci bydlí, nám radí a pomáhá  při vyúčtováních služeb. Kdykoli budu potřebovat realitní služby, jsou pro mně jedinou volbou OL reality a paní Lachová.
PaedDr. Taťána Baštanová,  11/2015

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci