Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Z historie naší realitní kanceláře

Kancelář jsme založili v říjnu 2014, abychom mohli rozvíjet spolupráci mezi poradci a pokračovat v dosavadní činnosti v oblasti realit a financování. Chceme poskytovat stávajícím i novým klientům služby na co nejlepší úrovni.  Sledujeme nové zákony a předpisy ovlivňující obchody s nemovitostmi, zajímáme se o průběh nájmů bytů a kanceláří, které jsme zprostředkovali  a získané zkušenosti pak používáme při nových obchodech. Řadu obchodů jsme realizovali ve spolupráci s dalšími olomouckými realitními kancelářemi. Během roku 2015 byla založena společnosti OL reality s.r.o., jednatelkou je Eva Lachová, makléři mají zmocnění vystupovat jako realitní makléři OL reality s.r.o.

Kancelář vede Eva Lachová, která vystudovala ČVUT Praha, obor pozemní stavby, pracuje v realitách 13. rok. Nejvíce nemovitostí prodala a pronajala na Svatém Kopečku a okolí (Radíkov, Droždín). Zabývá se investicemi do nemovitostí a jejich návratností. Často poskytuje rady dalším poradcům, školí nové makléře. S manželem je akutálně také malým developerem při stavbě rodinného domu na prodej.

Pan Jaroslav Bejdák začal s naší kanceláří spolupracovat v listopadu 2016. V realitách pracuje víc jak šest let, dříve spolupracoval s realitní kanceláří Evropa. Zaměřuje se hlavně na prodej bytů, domů a pozemků na Olomoucku a Přerovsku.

Paní Magda Randýsková je naše poslední makléřka, od 2.1.2019. Má za sebou 10 úspěšných let v realitách. Dříve pracovala v Patriotreality Olomouc, řešila prodeje nových i zánovních bytů, činžovních domů, pozemků, chat i chalup. V posledním roce řešila i pronájmy bytů pro investory. Bydlí v rodinném domě kousek za Olomoucí.

 

Spolupracujeme s dalšími realitními kancelářemi

Jednou z cest úspěšného prodeje a pronájmu je spolupráce s dalšími solidními realitními poradci. Za posledních 5 let jsme společně realizovali řadu obchodů.  Naši dobře spolupracující kolegové jsou např.:

S makléři se dále společně radíme, jak prodat nebo pronajmout určitou nemovitost, chodíme společně na odborná školení, hledáme řešení u složitých obchodních případů.  Férová spolupráce je úspěšná cesta při obchodování.  Naši oblíbení školitelé: Martin Tesárek a Michal Souček,

Realitní vzdělávací institut - Mgr. M. Jonáš, Pavel Tomek z ADOLu, Mgr. Ratajová z ABES

   2018 - Martin Tesárek v Olomouci

školení s Michalem Součkem z QARA z Prahy, 2018

setkání úspěšných realitních makléřů z celé ČR a SR  - Bořetice - 11/2018

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci